Дізнайтесь, як Ви можете заробляти на карбоновому фермерстві.

Фермери, які впроваджують відновлювальні методи сільського господарства, побачать фінансові переваги особисто для себе, покращення місцевої екосистеми та здоров’я планети.

Дізнайтеся, як розпочати роботу та отримати вуглецеві сертифікати через програму Agreena Carbon.

Розпочати тут

Що таке карбонове фермерство?

Карбонове фермерство – це діяльність, спрямована на скорочення викидів у сільському господарстві та зберігання вуглецю у ґрунті. 

Типові види діяльності передбачають:

  • Мінімальна обробка ґрунту за рахунок прямого посіву
  • Посадка поверх покривних культур
  • Скорочення та відхід від штучних добрив

Завдяки Agreena Carbon фермери можуть визначити кількість вуглецю, яка була накопичена у ґрунті протягом року і перетворити цей показник на вуглецевий сертифікат.

Що таке вуглецевий сертифікат?

Вуглецевий сертифікат – це одна тонна еквіваленту CO2 збереженого у ґрунті. Вуглецеві сертифікати отримують щорічно із врожаєм. Наприкінці року вуглецеві сертифікати видаються фермерам, щоб ті могли зберегти або продати іх. 

Покупцями вуглецевих сертифікатів є зазвичай великі компанії, які хочуть компенсувати власні неминучі викиди.

Як я можу взяти участь у програмі?

Agreena – це найпоширеніша та найкраще профінансована карбонова програма у Європі. У 2021 році наші фермери отримали у середньому 25 евро з гектару за кількість збереженого вуглецю.

Розпочати тут

Знайомтесь з нашими карбоновими фермерами

Ханс Дамгаард

«Після переходу до мінімального обробітку ґрунту ми побачили чітке покращення якості ґрунту, він став більш обробним. Крім того, ми також значно скоротили споживання палива і без оранки ми заощаджуємо приблизно 60 євро з гектару».

Данія

2 400 гектари

Джей Ді Агро Кокора

«Найголовніше — ми зменшуємо випаровування вологи з ґрунту, і це залишає більше води для рослин, що надзвичайно важливо в цих сухих умовах, які ми час від часу відчуваємо».

Румунія

12 000 гектари

Сьорен Ильсьо

«Якщо навчитися утримуватися від обробки ґрунту щороку, відкривається цілий новий світ. Біологія може замінити дизельне паливо і залізні машини, а як додаткова перевага у вас буде більше біорізноманіття».

 Данія 

305 Гектари

Крок за кроком

Як я можу стати Карбоновим Фермером?

Кожен гектар сільськогосподарських угідь має потенціал для скорочення викидів парникових газів. Це означає, що Ви, як фермер, маєте один із ключів до боротьби зі зміною клімату.

За допомогою AgreenaCarbon Ви можете отримувати та продавати вуглецеві сертифікати, за умови, якщо Ви впроваджуєте методи  відновлюваного землеробства, які зменшують ваші викиди CO2e (наприклад, землеробство без оранки та с запровадженням посів покривних культур).